Dostawa

Trwałe i stabline relacje z klientami

„Dobry Partner” to program skierowany do firm oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które w sposób rzetelny współpracują ze swoimi dostawcami i zależy im na korzyściach jakie są możliwe do osiągnięcia poprzez ten program.

Jakie korzyści dla Dobrego Partnera?

 • pełny dostęp do panelu klienta
 • rabaty od cen standardowych
 • transport gratis
 • aktualne informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach
 • stały kontakt w doradcą spawalnictwa
 • zamówienia telefoniczne
 • bezpłatny udział w organizowanych konferencjach branżowych
 • możliwość odroczonych terminów płatności.

Jak to działa?

„Dobry Partner” to program skierowany do firm oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Po przystąpieniu do programu uzyskujesz pełny dostęp do panelu umożliwiającego Klientowi modyfikacje danych, które podał podczas Rejestracji, jak też śledzenia stanu realizacji zamówień oraz historii zamówień już zrealizowanych. Tuż po rejestracji zobaczysz, że się opłacało z niej skorzystać.
Po przejściu 2 prostych kroków dopasujemy ofertę idealną dla Ciebie. Dalej to Ty decydujesz jakie otrzymasz korzyści.


Jak przystąpić do programu Dobry Partner?

Aby w pełni korzystać z wszystkich przysługujących zarejestrowanym w prgramie użytkownikom korzyści postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Załóż konto w DobrySpaw.pl   Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje „przysłowiową minutkę”.
   Musisz tutaj podać podstawowe dane, które są niezbędne do prowadzenia konta. Drogą mailową zostaniesz poinformowany o utworzeniu konta. Sprawdź koniecznie wiadomość, bo już tutaj czeka na Ciebie miła niespodzianka.

 1. Uwiarygodnij własną firmę i przyspiesz proces weryfikacji

  Prześlij drogą elektroniczną aktualne dokumenty rejestrowe firmy KRS, NIP, REGON. Nie zapomnij podać nazwy użytkownika lub adresu email użytego do rejestracji w systemie. Wiadomość wyślij na adres kontakt@dobryspaw.pl lub skorzystaj zakładki kontakt.
  Po analizie podesłanych dokumentów będziemy mogli przydzielić Twojej firmie status Partnera DobrySpaw, o czym zostaniesz poniformowany drogą mailową. Od tego momentu będziesz mógł się cieszyć nowymi lepszymi warunkami zakupów. Serdecznie zachęcamy do udziału w programie.
Promocje Nowości Linkedin YouTube