Dostawa

Najwyższy standard obsługi klienta

Dobry Spaw dokłada starań, by wszystkie zakupione towary były maksymalnie szybko, sprawnie i bezpiecznie dostarczone pod Twój adres.


Od 2010 roku z powodzeniem kompleksowo obsługujemy firmy oraz klientów indywidulanych w zakresie spawalnictwa. Z sukcesami pokonywaliśmy kolejne kroki w zdobywaniu rynku spawalniczego.

Zaczynaliśmy od Legnicko - Głogowskiego Okręgu Miedziowego, poprzez region Dolnego Śląska, w chwili obecnej docieramy do klientów i konsumentów w całej Polsce.
Oferujemy Państwu doradztwo przed zakupem towaru, następnie sprzedaż i dostawę do domu bądź siedziby firmy. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu spawalniczego renomowanych firm, materiały produkcyjne do cięcia i spawania, części zamienne oraz eksploatacyjne, osprzęt gazowy oraz produkty BHP. Z nami przygotowanie stanowiska spawalniczego „pod klucz” staje się bardzo proste.

Od samego początku stawiamy na jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta.

Na stanie posiadamy ponad 1000 wysokiej jakości produktów, a dzięki wieloletniej współpracy z producentami zamówimy każdy potrzebny produkt w szybkim czasie. Nasz dział sprzedaży służy fachowym doradztwem oraz bogatą wiedzą i doświadczeniem z zakresu spawalnictwa. To także indywidualne podejście do każdego klienta z możliwością negocjacji cen.

O właścicielu

Dostawa

Artur Załęczny - absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, od początku swojej działalności zawodowej związany z branżą spawalniczą.

Wiedzę oraz doświadczenie pozyskiwał kierując pracą spawalni oraz działów marketingu i handlu, co nie przeszkodziło w zdobyciu uprawnień spawalniczych IS w Gliwicach.

Niebywałym atutem jest doradztwo w zakresie doboru materiałów oraz urządzeń do konkretnych prac spawalniczych i montażowych.

Uczestnik wielu szkoleń i konferencji branżowych zarówno jako słuchacz, jak również jako prelegent.

Sprawdź blog
Promocje Nowości Linkedin YouTube