do stali niestopowych
Drut spawalniczy SG2 (5kg) Metalurgia
ID produktu # 1801000800
Drut spawalniczy G3Si1 potocznie znany jako SG2 pod marką HOT WELD z oferty Metalurgii to drut elektrodowy manganowo-krzemowy do spawania półautomatycznego metodą MIG/MAG stali niskowęglowych konstrukcyjnych, kotłowych i okrętowych oraz drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych.
Jest on drutem powszechnie stosowanym w większości prac spawalniczych. Zwiększona zawartość manganu w drucie pozwala na tworzenie mocnych spoin o wydłużonej trwałości i odporności na uszkodzenia.
W zależności od specyfiki wykonywanych prac, polecamy druty elektrodowe o pełnym zakresie średnic od 0,6 do 1,6 mm w dogodnej dla użytkownika konfekcji.
Drut elektrodowy, miedziowany z dodatkiem odtleniaczy Mn i Si do spawania półautomatycznego w osłonie CO2 oraz mieszanki M2 i M3. Własności mechaniczne drutu zapewniają wysoką jakość spoin oraz niezawodne podawanie drutu w procesie spawania zmechanizowanego. Drut przeznaczony jest do spawania stali niestopowych konstrukcyjnych, kotłowych i okrętowych.
drut nawinięty jest precyzyjnie na koszyku drucianym typu K300
zapakowany jest w worek foliowy i karton
ilość kartonów na palecie 72 szt. (1080kg).
Producent | Metalurgia |
---|---|
Produkt PROMOWANY | Nie |
Klasyfikacja | DIN 8559: SG2; PN-EN ISO 14341-A: 3Si1; AWS A5.18: ER 70S-6 |
Gazy osłonowe wg ISO 14175 | C1 Gaz aktywny 100% CO2, M12 Mieszanka gazowa Ar+ 0,5 - 5% CO2, M13 Mieszanka gazowa Ar+ 0,5 – 3% O2 |
Waga netto | 15 kg |
Rodzaj opakowania | Szpula |
Typowy skład chemiczny stopiwa | C 0,08; Si 0,90; Mn 1,65 |
Dopuszczenia | DB; TÜV |