Koc spawalniczy HT1000 90x200cm DLK

Więcej widoków

dostawa od 1000 zł GRATISdostawa od 1000 zł GRATISgwarancja na błędy fabrycznegwarancja na błędy fabrycznenajwyższa jakośćnajwyższa jakość
Koc spawalniczy HT1000 90x200cm DLK

594,09 zł z VAT netto 483,00 zł

Dostępność: Chwilowy brak - oczekiwanie na dostawę
Skontaktuj się z nami


Koc spawalniczy HT1000 90x200cm DLK Stosuję się w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach wykonywania prac spawalniczych i podobnych prac przemysłowych

których cechą wspólną jest generowanie iskier i odprysków o wysokiej temperaturze, mogących uszkodzić ciało, odzież i mienie znajdujące się w zasięgu działania tychże czynności. Koc spawalniczy stosuje się nie tylko podczas spawania, ale również w czasie szlifowania czy cięcia metali.

Pomoc Dobry Spaw

Masz pytania / potrzebujesz pomocy?

Zapytaj doradcę lub zamów telefonicznie +48 768 400 600
wyslij zapytanie kontakt@dobryspaw.pl

Opis

Szczegóły

OPIS

Koc spawalniczy HT1000 90x200cm DLK wykorzystuje się przede wszystkim w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach wykonywania prac spawalniczych i podobnych prac przemysłowych, których cechą wspólną jest generowanie iskier i odprysków o wysokiej temperaturze, mogących uszkodzić ciało, odzież i mienie znajdujące się w zasięgu działania tych czynności. Koc spawalniczy stosuje się nie tylko podczas spawania, ale również w czasie szlifowania czy cięcia metali. Służy na przykład do przykrycia powierzchni, na której umieszczono elementy celem ich połączenia spoiwem albo osłonięcia karoserii pojazdu czy innej maszyny, na której przeprowadzane są prace obejmujące termiczną obróbkę metali. Dzięki zastosowaniu koca ze specjalnego, impregnowanego włókna silikatowego powierzchnie te nie ulegają zniszczeniu ani zarysowaniu ze względu na specjalnie przemyślaną strukturę materiału.
Koc spawalniczy HT1000 posiada podwyższoną odporność na działanie bardzo wysokiej temperatury. Mowa tu o wartościach do 1000 stopni Celsjusza przy długotrwałym działaniu źródła ciepła i do 1200 stopni Celsjusza przy działaniu krótkotrwałym. Tkanina nie ulega więc destrukcji ani nawet częściowemu naruszeniu w sytuacji narażenia jej na niekorzystne warunki termiczne. Co więcej, jest też wyjątkowo wytrzymała pod względem mechanicznym, czyli niepodatna na zewnętrzne uszkodzenia, w tym działanie szkodliwych substancji chemicznych. Wszystko to czyni koc spawalniczy HT1000 doskonale nadającym się do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Najczęściej znajduje zastosowanie w przemyśle samochodowym, ale także koksowniczym czy odlewniczym. Przy jego pomocy możemy także spowolnić proces stygnięcia spoin, kiedy na przykład pracujemy w warunkach niskiej temperatury otoczenia i zależy nam na zapewnieniu niezbędnych warunków spawania.
Ten wyrób włókienniczy o wymiarach 900×2000 mm, sprzedawany jest w kolorze złotym. Do obszycia materiału wykorzystano odporne na wysoką temperaturę i wytrzymałe nici kevlarowe, dlatego właściwie nie istnieje ryzyko, że szwy ustąpią pod wpływem niekorzystnych warunków na stanowisku pracy. 


ZASTOSOWANIE

Stosuję się w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach wykonywania prac spawalniczych i podobnych prac przemysłowych, których cechą wspólną jest generowanie iskier i odprysków o wysokiej temperaturze, mogących uszkodzić ciało, odzież i mienie znajdujące się w zasięgu działania tychże czynności. Koc spawalniczy stosuje się nie tylko podczas spawania, ale również w czasie szlifowania czy cięcia metali.

Parametry

Informacje dodatkowe

Producent DLK
Nr katalogowy DLK.B2090200099.0129
Produkt PROMOWANY Nie
Długość 200 cm
Gwarancja producenta
Szerokość 90 cm
Temperatura pracy 1000°C długotrwale / 1200°C krótkotrwale
Materiał Impregnowane włókno silikatowe

Części eksploatacyjne

Promocje Nowości