Osłona twarzy OT-1

Osłona twarzy OT-1

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

dostawa od 1000 zł GRATISdostawa od 1000 zł GRATISgwarancja na błędy fabrycznegwarancja na błędy fabrycznenajwyższa jakośćnajwyższa jakość
Osłona twarzy OT-1
33,21 zł z VAT 27,00 zł netto

Dostępność: dostępny dostawa 1-3 dni


Osłony twarzy z szybką poliwęglanową o grubości 1 mm z pełną regulacją nagłowia.
LUB
Pomoc Dobry Spaw

Masz pytania / potrzebujesz pomocy?

Zapytaj doradcę lub zamów telefonicznie +48 768 400 600
wyslij zapytanie kontakt@dobryspaw.pl

Opis

Szczegóły

OPIS

Osłony twarzy z szybką poliwęglanową o grubości 1 mm z pełną regulacją nagłowia. Osłony twarzy są przeznaczone do ochrony przed: odpryskami ciał stałych o średniej energii uderzenia (prędkość do 120m/s), rozbryzgami cieczy, są odporne na kwasy i zasady oraz inne środki chemiczne zgodnie ze specyfikacją producenta poliwęglanu (osłony poliwęglanowe). Wszystkie osłony poliwęglanowe posiadają pierwszą klasę optyczną i chronią przed nadfioletem. 

Szyby osłony twarzy są zamocowane do nagłowia posiadającego regulację w płaszczyźnie poziomej tj. możliwość oddalenia lub przybliżenia szyby względem twarzy, płynną regulację obwodu głowy, głębokości osadzenia a ponadto ustawienia konta szyby ochronnej. Rozwiązanie to jest chronione patentem RP.

Osłony o grubości szyby 1,5 mm dodatkowo chronią przed łukiem elektrycznym ) i odpryskami o wysokiej energii uderzenia (prędkość do 190m/s).

Parametry

Informacje dodatkowe

Producent Techmar
Nr katalogowy 05902067830130
Spawalnicze procesy Inne
Możliwość szlifowania Tak

Części eksploatacyjne

Promocje Nowości